Tagi

, , ,

Jesień wcale nie musi być nudna oraz szara! W tym sezonie wizażyści proponują nam przełamanie rutyny i postawienie na mocny akcent w makijażu w postaci podkreślonych ust. Możesz śmiało eksperymentować z różnymi barwami i wybrać tę, idealną dla siebie. Osobiście proponuję pomadki w kolorach czerwieni i bordo – największe hity jesieni !!!

Kolor czerwony jest ponadczasowy. Nigdy nie wyjdzie z mody z racji swojej uniwersalności oraz tego, że naprawdę skutecznie dodaje kobietom wdzięku, klasy oraz seksapilu. Możesz mu śmiało zaufać podczas wykonywania makijażu do pracy, na spotkanie biznesowe, ale również na spacer z przyjaciółkami czy też romantyczną kolację z ukochanym.

Pamiętaj jednak, że czerwień na ustach (podobnie jak kobieta), nie lubi konkurencji. Dlatego też jeżeli zdecydujesz się na zaakcentowanie ust mocnym odcienie pomadki, nie maluj już intensywnie powiek. Możesz zdecydować się na wykonanie delikatnej kreski czarnym eyelinerem lub po prostu staranne wytuszowanie rzęs.

Szlachetny burgund na dobre zadomowi się wśród najgorętszych trendów nadchodzącej jesieni. W tym przypadku podobnie, jak podczas używania pomadek w kolorze czerwonym kieruj się zasadą, że przy mocno podkreślonych ustach, oczy powinny być podkreślone znacznie delikatniejszymi barwami kosmetyków.

Czerwień i burgund na ustach świetnie wygląda do biały koszul i sukienek. Do takich kolorów na ustach pasują gładko zaczesane włosy, podpięte z tyłu.

Reklamy