Tagi

,

Linia gwiazdkowych upominków kolekcji Dior została przygotowana specjalnie z myślą o klientkach znanej francuskiej galerii handlowej Printemps (została stworzona w 1865r. jest jednym z architektonicznych symboli Paryża, prekursorem najnowszych trendów, miejscem utożsamianym z paryskim szykiem i elegancją). W jej skład weszły stylowe dodatki – m.in.buty, torebka oraz apaszki – ozdobione finezyjnymi, pastelowymi rysunkami.

Linię misternie wykonanych podarunków promuje zdjęcie z widokiem z dachu budynku przy Boulevard Haussmann. Jak zwykle przy tego typu sesjach na pierwszym planie nie mogło oczywiście zabraknąć pięknych kobiet. W tym wypadku są to supermodelki Carolyn Murphy i Sui He, pozujące w obiektywie Mario Testino.

Oprócz gwiazdkowych prezentów dodatkową atrakcją przygotowaną przez Diora dla klientów Printemps jest wystrój świątecznej ekspozycji, W jej skład wejdzie aż jedenaście witryn, w których obok wizerunków najważniejszych miejsc Paryża pojawią się także mechaniczne lalki ubrane w 12 najbardziej rozpoznawalnych kreacji haute couture sygnowanych logiem Diora właśnie.

Reklamy