Usługi

Plany na przyszłość …

Tym, którym podobają się moje propozycje na niniejszym blogu chciałabym zaproponować moje usługi stylizacji, aranżacji, czy reklamy na mojej stronie …

Stylizacja – w zależności od zlecenia usługa obejmowałby dobór garderoby dla konkretnej osoby z niezbędnymi dodatkami … z uwzględnieniem kolorystyki, stylu ubioru, sylwetki osoby zleceniającej i jej preferencji. Usługa mogłaby być świadczona na terenie aglomeracji śląskiej, w wybranych galeriach handlowych tzw. personal shopping.

Aranżacja – wnętrza w których stale przebywamy, powinny być tak urządzone by czuć się w nich dobrze, ale także by ich estetyka była stylowa i wyjątkowa, czasami warto doradzić się kogoś, kto zaproponuje swoją wizję

Reklama – propozycja dotyczy możliwości zamieszczenia reklam na mojej stronie, zaakceptowanych przeze mnie sponsorów, na ściśle uzgodniony czas. Proponowana forma reklamy to obrazki reklamowe umieszczone na moim blogu z logo oraz danymi sponsora, po kliknięciu w które nastąpi automatyczne przekierowanie i otwarcie w nowym okienku oficjalnej strony sponsora.

Zainteresowanych proszę o przesyłanie maili z zapytaniami w sprawie  usług poprzez zamieszczony Formularz lub zakładkę Kontakt.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s