Tagi

sylwester

Przełom roku to magiczny czas, obfitujący w emocje i radość. Dlatego  warto wiedzieć w jaki sposób dopomóc szczęściu …

… bo następna okazja będzie dopiero za 12 miesięcy 😉

Wejdź w nowy rok z „czystym” kontem. Wszystkie rachunki za miniony rok zapłać jeszcze przed 31 grudnia, nawet jeśli termin przydatności upływa później. Spłać długi, oddaj pożyczone rzeczy. W ten sposób przez cały rok nie będziesz cierpieć na brak pieniędzy.

Pozbądź się starych problemów. 31 grudnia spisz na czerwonej kartce wszystkie zmartwienia z ostatnich 12 m-cy a następnie ją spal.

Co zrobić, aby przywołać dobrą energię na następne 365 dni? Wystarczy, aby o północy najstarsza obecna osoba otworzyła drzwi lub okno, aby wypuścić z domu stary rok i wpuścić nowy wraz z życzliwymi duchami i pozytywną mocą.

Absolutnie niedopuszczalne jest sprzątanie domu 31 grudnia. W tym dniu wymieciesz tylko z domu swoje szczęście. Posprzątać należy koniecznie wcześniej, a śmieci wynieść tylnymi drzwiami. Warto zadbać o to, aby lodówka była w sylwestra pełna. Przyniesie to dobrobyt w najbliższym roku. W sylwestra należy unikać również prania, aby uniknąć niedostatku.

W sylwestra nie nakręcaj zegara ! zrób to dopiero po północy, dzięki czemu zapewnisz sobie pomyślność.

Przywitaj Nowy Rok w nowej bieliźnie i to koniecznie czerwonej ! Gwarantuje to powodzenie u przeciwnej płci w nadchodzącym roku.

eiffel with fireworks

Jeśli przebrniesz przez wszystkie te zwyczaje podczas przygotowań do sylwestra i w czasie jego trwania to nie zapomnij spojrzeć w niebo. Jeśli ujrzysz tam gwieździste niebo, to nadchodzący rok będzie pomyślnym czasem.

Reklamy